Vánoční sportovní turnaj

Závěrečný školní den roku 2022 byl obohacen sportovním zápolením.

Pro žáky 6. a 7. tříd byl připraven turnaj ve florbalu, přehazované a stolním tenisu. K vidění byly parádní výkony. Z vítězství v přehazované se radovala třída 6. A, druhé místo obsadila 6. C a třetí skončila 7. B. Ve florbalu uhájila prvenství 7. A před 6. A a 6. C.  Stolní tenis zvládli nejlépe Tobiáš Ryšavý a Kristýna Surovcová.

Žáci 8. a 9. tříd soutěžili ve florbalu, skoku do výšky a stolním tenisu. Ve florbalu zvítězila třída 9. A, další v pořadí byla 9. B, 8. A a 8. B. Ve skoku do výšky získal 1. místo Karel Delong z 9. A, který překonal laťku 155 cm, 2. místo si vyskákal Nikolas Rajko z 8. A a 3. místo Petr Stalmach z 9. A.

Sladká odměna nebyla připravena pouze pro ty nejlepší v každé disciplíně, ale pro všechny sportovce, a to v podobě tyčinky Raw energy od firmy Bombus, která turnaj sponzorovala.

Všem děkujeme za účast, nasazení a bojovné výkony.