Hornická desítka

V sobotu 5. listopadu 2022 se uskutečnil jubilejní 35. ročník běžeckého závodu Hornická desítka. Ani nepřízeň počasí neodradila některé naše žáky, učitele i asistenty pedagoga, kteří svou účastí reprezentovali naši školu. Kdo při prezenci nahlásil, že je žákem nebo zaměstnancem školy, získal bod do tzv. Soutěže škol.

Po sečtení všech bodů jsme se umístili na pódiovém 5. místě z celkového počtu 35 škol.
Za tento výkon jsme obdrželi pohár, sportovní vybavení v hodnotě 2000,- Kč a 1kg bonbónů.
Za zmínku určitě stojí také to, že jsme byli originální v prezentaci naší školy. Žákyně  6.C Erika vytvořila transparent, díky kterému jsme na startu Běhu pro zdraví byli opravdu vidět.
Protože jsme se organizovaně této akce zúčastnili poprvé, považuji výsledek za velmi úspěšný. Věřím však, že v příštím roce se nás sejde daleko víc a podaří se nám zabojovat o pozice nejvyšší.

Poděkování patří všem, kteří ve svém volném čase na této prestižní sportovní akci reprezentovali naši školu.