Úspěch na soutěži ve skoku vysokém

Ve středu 4.5.2016 proběhla v hale 6. ZŠ Frýdek-Místek soutěž ve skoku vysokém. Z každého ročníku druhého stupně reprezentovali naši školu 2 kluci a 2 dívky. Soutěžilo se v kategoriích: 6. třída, 7. třída, 8. třída a 9. třída. V každé z těchto kategorií získali naši sportovci umístění na stupních vítězů.

V 6. třídách se umístil v kategorii chlapců na 2. místě Jakub Stříž. V 7. třídách vybojovala Saša Koloničná 3. místo. V 8. třídách si vyskákali skvělé 1. místo Iveta Mikesková a Adam Bocián. Také v kategorii 9. tříd si vedli Veronika Papalová a Adam Vludarčík skvěle. Veronika si vyskákala 1. místo a Adam 2. místo. Všem zúčastněným sportovcům děkuji za vzornou reprezentaci školy.